fbpx

SLAPUKAI

Slapukai

Apie slapukus ir jų naudojimą

UAB Matrasas savo interneto svetainėje www.matrasas.lt naudoja slapukus.

Slapukai – tai nedideli informacijos failai, kuriuos jūsų naudojamo įrenginio (kompiuterio, telefono ar planšetės) naršyklė priima iš svetainės, kurioje lankotės, ir išsaugo jūsų įrenginyje. Slapukai leidžia svetainei prisiminti informaciją apie Jūsų naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus, kad galėtumėte naudotis visomis svetainės galimybėmis. Taip pat slapukai leidžia stebėti lankymosi svetainėje dažnumą ir rinkti bendrą statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių.

Slapukai neleidžia stebėti visko, ką daro svetainės lankytojas, jie neišsaugo vartotojų naudojamų slaptažodžių. Svetainė jokiomis aplinkybėmis nenaudoja slapukų asmens duomenims rinkti, apdoroti, platinti ar registruoti.

Matrasas.lt interneto svetainėje slapukai naudojami tik siekiant užtikrinti funkcijų prieinamumą, jas patobulinti arba sudaryti vartotojams geresnes galimybes naršyti.

Ką daryti, jei nenorite, kad jūsų kompiuteryje būtų nustatyti slapukai?

Kai kurių manymu, tai, kad informacija saugoma asmens kompiuteryje arba mobilaus ryšio prietaise, yra kiek įsibrovėliška, ypač kai informaciją asmeniui nežinant saugo ir naudoja trečioji šalis. Jei pageidaujate, kai kuriuos arba visus slapukus galite blokuoti, o jau nustatytus netgi ištrinti, tačiau turėtumėte žinoti, kad dėl to gali dingti kai kurios funkcijos. Norint tai padaryti, reikia pakeisti privatumo nustatymus savo naršyklėje.

Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite adresu: http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.