fbpx

ISTORIJA

Mūsų istorija

Kaip mes renkamės čiužinį?

Turbūt prisimenate tą laiką, kai būdamas vaikas su dideliu džiaugsmu šokinėjote ant naujo, ką tik tėvų ar senelių įsigyto matraso, o pavargęs jaukiai ant jo įsitaisydavote ir puikiai išsimiegojęs pabusdavote tik vidurdienį. Regis, nieko ypatinga, bet viskas taip paprasta, lengva ir malonu.

Bėgant laikui, senelių ir tėvų perkami matrasai modernėjo, jų pasiūla augo, žinių ir teorijų apie čiužinius, miegojimo ypatumus ir sveikatingumą daugėjo, o ta pakili ir lengva emocija renkantis čiužinį nyko. Paprastumas ir ramybė užleido vietą dvejonėms, sąmyšiui ir nesusipratimams. Šiandien drąsiai galime klausti: kur dingo seno gero matraso laikas, kai viskas paprasčiau ir lengviau? Ką jaučiate šiandien, specializuotoje čiužinių ar baldų parduotuvėje rinkdamiesi čiužinį: malonumą ar sumišimą?

Šiandien dominuojančios frazės, tokios kaip „čiužinys – pagal Jūsų miegojimo pozą”, „prigulkite, norėdami išmėginti”, „neįtikėtinos nuolaidos čiužiniams”, pirkėjams ne gelbsti, bet juos klaidina. Ar gali būti, jog visas šis chaosas su painiomis teorijomis ir beprasmiais pagulėjimais parduotuvėse yra tik nieko vertas kičas?

Keliant sau šiuos klausimus ir norint padėti pirkėjams susigaudyti chaose šiandieninėje čiužinių rinkoje, gimė mūsų naujas prekės ženklas ir elektroninė čiužinių parduotuvė – MATRASAS. MATRASAS pasiryžęs paprastai, aiškiai ir produktyviai padėti Lietuvos pirkėjams įsigyti vieną svarbiausių namų buities prekių. Ilsėtis turi būti lengva.

Šiandien dominuojančios frazės, tokios kaip „čiužinys – pagal Jūsų miegojimo pozą”, „prigulkite, norėdami išmėginti”, „neįtikėtinos nuolaidos čiužiniams” - ne gelbsti, bet klaidina.

Komfortas pirkėjui

Mums svarbiausia – kliento komfortas – tiek renkantis prekę, tiek ją naudojant. Sukaupę ilgą praktinę patirtį, radome atsakymą į klausimą, kaip šį komfortą sukurti. Vadovaujamės paprastumo ir patogumo principais: pasiūlyti aukštos kokybės standartus atitinkančią prekę už puikią kainą ir operatyviai pristatyti prekę klientui patogiausiu būdu.

Profesionali komanda

Mūsų komandą sudaro motyvuoti, savo darbą mylintys specialistai, užtikrinantys sklandų ir kokybišką procesą kiekviename etape – nuo gamybos iki prekės pristatymo pirkėjui.

Platesnis požiūris

Siūlome ne tik patogų ir kokybišką čiužinį, bet ir įvairius priedus, kuriančius ypatingą ir jaukią miego erdvę. Pabuskite kaip vaikystėje – išsimiegoję ir kupini gyvenimo džiaugsmo.

Aukšta kokybė geram Jūsų poilsiui

Užsisakote be rūpesčių

Kuriate funkcionalią ir jaukią miego erdvę

Patiriate maksimalų komfortą

Nepermokate už produktą