fbpx

Kada laikas keisti čiužinį?

Čiužinius mes naudojame kiekvieną dieną, net po keletą valandų kiekvieną naktį. Mes praleidžiame vieną trečdalį savo gyvenimo lovoje ir net daugelis mūsų nepripažįsta, kad jau laikas keisti čiužinį, kai jis mums tampa nekomfortiškas. Kai kurie komforto trūkumą bando išspręsti įsigydami antčiužinius, paminkštinimus, užklodami anklodes, bet tai tik laikinas sprendimas, kuris tikrai nepadės patogiai išsimiegoti.

Mokslininkų tyrimas atskleidė, kad čiužinį reiktų keisti kas 5-8 metai, priklausomai nuo jo kokybės. Naivu tikėti, kad kai kurie gamintojai suteikdami čiužiniui 10 ar daugiau metų garantiją ištikrųjų tiki, kad taip suteiks pirkėjams pasitikėjimą čiužinio kokybę. Čiužinio ilgaamžiškumas priklauso nuo medžiagų kokybės, ar jį naudoja daugiau nei vienas asmuo, čiužnio vartymo, čiužinio apsukimo dažnumo, jūsų miegojimo pozicijų ir kitų faktorių.

Tačiau jei jaučiate, kad čiužinys jums jau nebepatogus – laikas jį atnaujinti. Bet investicja į čiužinį neturėtų būti didelė tam, kad jūsų miegas būtų patogus ir kokybiškas. Miegas yra svarbus kiekvienam mūsų, todėl priimkite tai kaip būtinybę pagerinti jo kokybę. Net ir labai bangūs čiužiniai ilgainiui susidėvi, išsiguli ir dažniausiai neatperka jūsų investicijų.

Daugelis net nenori pagalvoti apie naujo čiužinio pirkimą. Kai jūsų kūnas prisitaiko prie turimo čiužinio, susigyvena su juo – tampa sunkuprisiversti seną čiužinį pakeisti į naują. Tačiau miegodami ant seno čiužinio jūs žalojate savo kūną ir sukuriate papildomą stresą savo organizmui: kaklui, pečiams ir nugarai.  Įsigijus naują čiužinį, pirmuosius rezultatus pajusite pirmą mėnesį atsikėlę ryte. Jus jausities pailsėję, žvalesni, pastovus nuovargis ir periodiniai nepatogumai jūsų nebeturėtų varginti.


Patogiausias čiužinys

Puikus 18 cm aukščio čiužinys su unikalia trijų sluoksnių ir 7 anatominių zonų kombinacija. Puikiai prisitaikys prie jūsų kūno formų anatomijos, ant jo puikiai išsimiegosite bet kurioje jums patogioje pozicijoje.
Nuolaida -30%

Norite geresnio miego?